Meedia

Meedia

Meist on räägitud...

Sisearhitekt Tiina Kesküla kohtumine arhitektuurimooduli õpilastega

Sisearhitekt T. Kesküla selgitas, kuidas ruum oma erinevate omadustega inimesele mõjub.

Arhitektuurivaldkonna aastapreemiad on selgunud!

moodnekodu.ee publiku lemmikuks osutus veebihääletusel Art Loft, yoo berlin / Kätlin Ölluk, Katy Seppel, Tiina Kesküla

Kus tasub Harjumaal osta uut korterit?

Kuuseheki elanikud saavad valida kolme erineva siseviimistluspaketi vahel, mille autor on sisearhitekt Tiina Kesküla.

Planeerimise magus raskus

Nõu, kuidas ruum muutustele avatud hoida, annab Schoberg OÜ sisearhitekt Tiina Kesküla, kes on aastate jooksul teinud nii avalike kui ka koduste interjööride sisekujundusi.

Mis on funktsionaalne köök?

Sisearhitekt Tiina Kesküla nendib, et kui vana maja seinu ikka maha võtta ei saa, siis kööki elutoa osana ka ei saa. Tal on ruumiarvestuse puhuks kuldaväärt nõuanne: paiguta oma kraam mõttes uude kööki.

Ruumipilt 2013

Tiina Kesküla ja Kätlin Ölluk on mõlemad lõpetanud EKA sisearhitektuuri eriala. Ischgli koostööni viis naised nende uus ühine tööandja Šveitsi ettevõte Swiss Property.

Art Loft | yoo Berlin

Kui sisearhitektidel tekib võimalus kavandada täielikult luksuslikku linnamaja metropoli südames, tuleb välja käija kõige rafineeritumad ideed, materjalid ja disainlahendused.

Swiss Property Kontor

Meeskond kirjeldab, milline sünergia tekib kontoriruumides, mille tellija, projekteerija ja kasutaja on üks ja sama meeskond. Nii on loodud töökeskkond, kuhu tahaks igal hommikul tulla.

A Blank Canvas in the Capital of Germany

The Art Loft Townhouse in Mitte is one such open-borders beneficiary: Developed by a Swiss firm and conceptualized by Estonian designers - residence adds a touch of Scandinavian minimalism to the heart of the German capital.