Korter Noblessneris 2

Noblessner on unikaalne korteriarendusprojekt, kus kaasaegsed kvaliteetsed korterid kerkivad ajaloolise pärandiga keskkonda. Terviklik elamukvartal lähtub inimkesksusest – autod viiakse maa-alusele tasandile, majade sisehoovides on privaatsed mängu- ja puhkealad, maju ümbritsevad jalakäijatele mõeldud tänavad, linnaväljak ja promenaad. Kaunite vaadetega mereäärsed korterid on avaralt valgusküllased, energiasäästlikud, hea sisekliima ja mugava põrandakütte lahendusega.

Noblessneri kortermaja asub kunagisest Tsaari-Venemaa tähtsaimast allveelaevade tehase asemel rajatud kaasaegses moodsas elamurajoonis, millest tänaseks saanud inimsõbralik kaasaegne linnaruum. Seal on suurejoonelise arhitektuuriga ajaloolised tööstushooned, merepromenaad, jahisadam ning kodude ja äripindade uusarendus. Kaasaegne arhitektuur on aidanud luua sõbraliku ja kaasaegsele inimesele sobiva keskkonna.

Meresinine ja pähklipruun – need kaks värvi ja materjali iseloomustavad seda väikest kuid hubast korterit moodas Noblessneri majas. Korteris on köök – elutuba, magamistuba, panipaik, duširuum ja rõdu. Mööbel on valmistatud Nobe Interiors tootmises, aknakatted ID Kangas, valgustid ja mööbel Elke Mööbli ning BoConcepti tootevalikust.

Arhitekt

Arhitektuuribüroo PLUSS OÜ

Kuupäev

2019

Kaasautor

-

Fotograaf

Annela Samuel

Jaga Sotsiaalmeedias