Promenaadi maja korter

Promenaadi majade hoonetekompleksis on Linnamaja, Peremaja koos torniga ja veel ehitamisel olev Kogukonnamaja. Tallinna sadamaäärse merepiirkonna terviklik arendamine tagab hoone elanikele ja külalistele suurepärased ühendused, mugavad kõnniteed ja turvalise elukeskkonna. Siit pääseb kiiresti ja turvaliselt kooli, huviringi, tööle või parki ning mereranda jalutama. Ja tagasi koju.

PEREMAJA sisekjunduses on kolm viimistluspaketti: Oslo, Milano ja New York. Peremaja planeeringu ja kujunduspakettide projekteerimise juures on arvestatud pigem perede ja nende vajadustega, luues kompaktse ja pereelu nõudmistele kõige paremini vastav maja, kus on samuti kõrged loftid. Lastele on esimese korruse katusel turvaline mänguväljak. Peremaja iseloomustab soliidne ja meeldejääva liigendusega fassaadilahendus, mis on tänava ja hoovi poolel erinev.

Selle korteri kujunduspakett on New York, viimistluspakett on graafiline, samas õdus ja kontrastne. Loftilikku sisekujudnuspaketti iseloomustab teatav uljus ja isepäisus. Siseseinad kasutavad julgelt musta ja valge kontrasti ning põrandal näeb väärikat ja soliidset õlitatud parketti, elutoa seinas on nähtav betoon. Vannitubades on kasutatud betooni meenutavaid keraamilisi plaate, mida toetab valge seinavärv ja mustad segistid. Interjöörielemendid on mustad, kombineeritud naturaalse puiduga. Koretri edasisel kujundamisel on loftiliku ja lihtsa ruumiga julgelt mängitud – sisse on toodud palju kuldseid detaile, klaasi, peegleid ning ohtralt dekoori. Köögimööbli looduksivi, mille tootja on Edelstein OÜ, on samuti julge dekooriga ja efektne kivi sobib hästi ruumis olemasoleva betoonseinaga.

Arhitekt

Arhitekt 11 / Hannelore Kääramees / Illimar Truverk / Kalle Komissarov / Lembit-Kaur Stöör / Ülo-Tarmo Stöör

Kuupäev

2019

Kaasautor

-

Fotograaf

-

Jaga Sotsiaalmeedias