Korter Noblessneris

Noblessner on unikaalne korteriarendusprojekt, kus kaasaegsed kvaliteetsed korterid kerkivad ajaloolise pärandiga keskkonda. Terviklik elamukvartal lähtub inimkesksusest – autod viiakse maa-alusele tasandile, majade sisehoovides on privaatsed mängu- ja puhkealad, maju ümbritsevad jalakäijatele mõeldud tänavad, linnaväljak ja promenaad. Kaunite vaadetega mereäärsed korterid on avaralt valgusküllased, energiasäästlikud, hea sisekliima ja mugava põrandakütte lahendusega.

Noblessneri kortermaja asub kunagisest Tsaari-Venemaa tähtsaimast allveelaevade tehase asemel rajatud kaasaegses moodsas elamurajoonis, millest tänaseks saanud inimsõbralik kaasaegne linnaruum. Seal on suurejoonelise arhitektuuriga ajaloolised tööstushooned, merepromenaad, jahisadam ning kodude ja äripindade uusarendus. Kaasaegne arhitektuur on aidanud luua sõbraliku ja kaasaegsele inimesele sobiva keskkonna.

Korteri kujudnuses on kasutatud palju värve, algselt olemuselt tagasihoidlikku arendaja poolt pakutud kujunduspaketti muutes ja täiendades on saavutatud elurõõmus, valgusküllane ja moodne kodu. Erilahendusega mööbli on valmistanud Nobe Interiors meeskond, aknakatted ja päevatekid ID Kangas, valgustid Inestra ja Moodsa Valgustuse tootevalikust, Pehmö imelised pingid, vaibad Valley tehasest, elutoa suur käsitööna valmistatud vaip reislit Armeeniasse kaasa toodud. KOrterit kõige suuremaks väärtuseks on kliendi suur kunstiarmastus – nii palju Eesti kunsti on vähestes kaasaegsetes kodudes ekponeeritud.

Arhitekt

Arhitektuuribüroo PLUSS OÜ

Kuupäev

2020

Kaasautor

-

Fotograaf

Saara Mägin

Jaga Sotsiaalmeedias