Kuuseheki näidiskorter

Kuuseheki arendusprojekt asub Sauel; majad on kavandatud liigendatud hoonetena, mis sobituvad linnaehituslikult nii piirkonnas olemasoleva kui ka perspektiivse hoonestusega.

Väike ja vaikne Saue kasvab. Siiski vaid parasjagu, et säiliks ehtne väikelinnale omane meeleolu. Majadevahelist kaunistab ümbruskonda sulanduv maastikulahendus. Valgustatud ja turvalise hooviga suurelt mänguväljakult leiavad palju rõõmu väikesed elanikud.  Saue on väljakujunenud elurütmiga rahulik linnake, mille üheks eeliseks on oluliselt madalama hinna ja soodsate igakuiste kuludega uus korter pealinna vahetus läheduses.

Igal korteril on rõdu või terrass; korteri tulevastel omanikel on võimalik valida kolme erineva siseviimistluspaketi vahel: modern, classic ja skandinaavia.

Korteri sisekujunduses on lähtutud hoone asukohast ja selle arhitektuurist – kujundus on lihtne ja hubane. Kasutatud materjalid ja sisustuselemendis on valitud arvestatdes kliendi eelarvet, kuid terviklahendus on õdualt kodune ja äärelinna sobivalt lihtne.

Arhitekt

Aigar Roht AB Korrus

Kuupäev

2018

Kaasautor

-

Fotograaf

Eduard Stogov

Jaga Sotsiaalmeedias