Promenaadi maja, näidiskorter Milano 1

Promenaadi majade hoonetekompleksis on Linnamaja, Peremaja koos torniga ja veel ehitamisel olev kogukonnamaja. Tallinna sadamaäärse merepiirkonna terviklik arendamine tagab hoone elanikele ja külalistele suurepärased ühendused, mugavad kõnniteed ja turvalise elukeskkonna. Siit pääseb kiiresti ja turvaliselt kooli, huviringi, tööle või parki ning mereranda jalutama. Ja tagasi koju.

PEREMAJA sisekjunduses on kolm viimistluspaketti: Oslo, Milano ja New York. Peremaja planeeringu ja kujunduspakettide projekteerimise juures on arvestatud pigem perede ja nende vajadustega, luues kompaktse ja pereelu nõudmistele kõige paremini vastav maja, kus on samuti kõrged loftid. Lastele on esimese korruse katusel turvaline mänguväljak. Peremaja iseloomustab soliidne ja meeldejääva liigendusega fassaadilahendus, mis on tänava ja hoovi poolel erinev.
Milano viimistluspaketi iseloomustavad julge materjalikasutus, dekoratiivsed elemendid ja elegants. Stiilikäsitluselt on luksuslik pakett kõige teravama iseloomuga. Selle juurde kuuluvad sisustuselemendid nagu näiteks kalasaba tammeparkett, looduskivi nii vannitoas kui ka köögis. Olulised on ka väikesed detailid – messingu tooni lülititest ja segististest vannitoas kuni erinevate pehmete detailideni.

Arhitekt

Arhitekt 11 / Hannelore Kääramees / Illimar Truverk / Kalle Komissarov / Lembit-Kaur Stöör / Ülo-Tarmo Stöör

Kuupäev

2017

Kaasautor

-

Fotograaf

Katrin Uusoja

Jaga Sotsiaalmeedias