Promenaadi maja, näidiskorter Oslo 1

Promenaadi majade hoonetekompleksis on Linnamaja, Peremaja koos torniga ja veel ehitamisel olev kogukonnamaja. Tallinna sadamaäärse merepiirkonna terviklik arendamine tagab hoone elanikele ja külalistele suurepärased ühendused, mugavad kõnniteed ja turvalise elukeskkonna. Siit pääseb kiiresti ja turvaliselt kooli, huviringi, tööle või parki ning mereranda jalutama. Ja tagasi koju.

PEREMAJA sisekjunduses on kolm viimistluspaketti: Oslo, Milano ja New York. Peremaja planeeringu ja kujunduspakettide projekteerimise juures on arvestatud pigem perede ja nende vajadustega, luues kompaktse ja pereelu nõudmistele kõige paremini vastav maja, kus on samuti kõrged loftid. Lastele on esimese korruse katusel turvaline mänguväljak. Peremaja iseloomustab soliidne ja meeldejääva liigendusega fassaadilahendus, mis on tänava ja hoovi poolel erinev.
Kujunduspakett Oslot iseloomustab valgus, heledad pinnad, looduslikud materjalid, skandinaavia stiili sisekujundus, mis mängib lihtsate vormide ja väikesete kontrastidega. Näiteks tumedad valgustid on kontrastiks heledale puidule. Sisustuses kasutadud viimistluspaketile iseloomulikke materjale ja tooteid; tuntud skandinaavia tootjate mööblit ja valgusteid.

Arhitekt

Arhitekt 11 / Hannelore Kääramees / Illimar Truverk / Kalle Komissarov / Lembit-Kaur Stöör / Ülo-Tarmo Stöör

Kuupäev

2018

Kaasautor

-

Fotograaf

Erlend Štaub

Jaga Sotsiaalmeedias